Чемпіонат Європи з Бойового Самбо

Дата: 22.10.2018 08:42

З 12 по 14 жовтня у місті Острава ( Чехія) відбувся Чемпіонат Європи з Бойового Самбо.  До складу збірної команди України за результатами відбіркових Всеукраїнських змагань потрапило двоє вихованців Спортивного клубу «Гепард», учні НВК ЗШ І-ІІІст. №3 - гімназії - Очеретний Ростислав, який являється 2-х кратним чемпіоном України з ММА та 2-х кратним срібним призером чемпіону України з бойового самбо та Бойчук Володимир 2-х кратний призер чемпіонату України з бойового самбо.

Не дивлячись на свій юний вік, хлопцям всього по 12 років, вони змогли досягти досить високих спортивних результатів та здобути перемоги у найпрестижніших Всеукраїнських та Міжнародних турнірах з різних бойових мистецтв. Хлопці плідно готувалися до даних змагань, адже їм випала честь представляти країну, та наше місто та змаганнях такого рівня.

В Чемпіонаті Європи прийняли участь спортсмени з 8 країн. Вперше на даному Чемпіонаті Європи було відкрито вагові категорії для дітей віком від 12 до 15 років. В особистому заліку наші хлопці стали кращими у своїхкатегоріях та здобули золоті нагороди Чемпіонату. В командному заліку місця розподілились таким чином:

1 місце - Збірна України

2 місце - Збірна Молдови

3 місце - Збірна Франції.

Тренерський склад та спортсмени Клубу висловлюють слова вдячності людям, які сприяли відрядженню наших бійців на дані змагання, а саме депутатам Вінницької обласної ради Ларисі Білозір та Андрію Мельнику, приватним підприємцям Володимиру Кушніру, Армену Аветісяну, Ігорю Мельнику, а також батькам спорсменів клубу.

В листопаді вихованці клубу приймуть участь у Кубку Європи з ММА , що пройде у Польщі , отож чекаємо нових ПЕРЕМОГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)