Шановні захисники Вітчизни!

Дата: 12.10.2018 17:01

Від імені апарату міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто   щиро вітаю Вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв'язок поколінь, увібрали в себе багаті і славні   традиції, уособлюють мужність і героїзм оборонців  та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємося до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

Нехай на людей зійде благодать, а душі наповняться любов’ю, щирістю і всепрощенням.

У цей світлий день від щирого серця бажаю Вам щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові!

З повагою,

міський голова                         Валерій Весняний