Інформаційно роз’яснювальна робота щодо виготовлення нового електронного пенсійного посвідчення!

Дата: 08.10.2018 12:00

В Тульчинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області велика увага приділяється вдосконаленню форм інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо надання у доступній, зрозумілій і зручній формі роз’яснень щодо можливостей отримати електронного пенсійного посвідчення для усіх категорій пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України.

Так, 8 жовтня заступник начальника управління Алла Авраменко та начальник відділу обслуговування громадян Антоніна Горобець провели зустріч з пенсіонерами, які отримують пенсійні виплати через Державний ощадний банк.

Фахівці фонду розповіли про електронне пенсійне посвідчення, яке поєднує в собі одночасно функції звичного для усіх пенсійного посвідчення та банківської платіжної картки, що забезпечує чимало переваг для його власника.

І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонеру.

Крім цього, людина може отримати доступ до власної пенсійної справи, даних про стаж та заробітну плату, користуватися іншими сервісами державних органів.

Під час розмови були роздані інформаційні буклети про порядок виготовлення електронного пенсійного посвідчення.