27 вересня – міжнародний день туризму

Дата: 27.09.2018 10:26

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

День туризму – свято усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок.
Ця сфера має велике значення для розвитку держави, відіграє ключову роль у залученні інвестицій та створенні нових робочих місць у різних галузях економіки.

Наш край, з його неповторними краєвидами, багатою історико – культурною спадщиною та привітними і гостинними людьми, має всі умови для успішного розвитку туристичної індустрії.

Бажаємо працівникам туристичної сфери успіхів у всіх справах і починаннях, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної творчої наснаги та нових звершень, а туристам – завзяття, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні нашого краю!

З повагою, Тульчинський міський голова Валерій Весняний