25 вересня пройшла  «Вереснева феєрія дошкілля Вінниччини» на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»

Дата: 27.09.2018 10:25

Фото без описуВ програмі  дня Феєрії дошкілля: АРТ-ПРОСТІР та ПЕРФОРМАНС –відбулося  вшанування кращих працівників дошкільної освіти за значні досягнення в реалізації державної політики в галузі та нагородження переможців фахових конкурсів, зокрема обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти області.  Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Віннницької ОДА   №110 від 19.09.2018 року  «Щодо відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля»  за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського огляду на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти нагороджено  грамотами директора Тульчинського ЗДО №2 Удовидченко Валентину Василівну  та виховательку даного закладу Короленко Юлію Анатоліївну.