XIV традиційний Міжнародний турнір з вільної боротьби

Дата: 27.09.2018 09:31

Фото без опису22-23 вересня 2018 року у місті Збараж (Тернопільської області) проводився XIV традиційний  Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків 2005-2006., 2007-2008 р.н. присвячений   пам’яті  Олександра  Короля  та  Назарія  Бойка.

У змаганнях приймали участь збірні команди: Німеччини, Польщі, Чехословаччени, Литви, Білорусії, Руминії, Молдови, Києва, Одеси, Львова, Чернівців, Камянець- Подільського, Коломиї (Ів.Франк.обл.), Новоград – Волинський  (Житом.обл.), Тернопіль,  Рокитне, Борщів, Соснівка Вишнівець(Терноп.обл.), м.Тульчин.

Загальна кількість учасників 180 борців. Наші вихованці в складі чотирьох борців прийняли участь у цих престижних  змаганнях.

Бойчук  Іван 2006 року народження в категорії 29 кг. здолавши суперників із міста Соснівка (Терноп.обл.), міста Тернопіль і міста Львів виборов бронзову медаль та посів третю сходинку призового місця.

Відзначимо, що Іван мав всі шанси поборотися в фіналі за перше місце.

Всі призери змагань були нагородженні дипломами, коштовними спортивними кубками, красивими масивними медалями з барельефним зображенням  символіки  міста Збараж.

Ми вітаємо Бойчука Івана з третім призовим місцем і впевнені, що всі головні перемоги ще попереду, адже маємо вихованого, дисциплінованого, працелюбного і талановитого вихованця (тренери Опалінський Л.А. Ратушняк С.М. Попроцький М.В.).

Старший тренер відділення вільної боротьби Тульчинської  ДЮСШ Леонід Опалінський