24 вересня святкує свій День народження Лариса Білозір - депутат Вінницької обласної ради, голова ГО "Життя та розвиток громад"

Дата: 24.09.2018 17:05

Продовжуйте поєднувати в собі крихкість і велику силу, доброту і твердість характеру, витонченість і сміливість, елегантність і почуття гумору, зовнішню вишуканість і мудрість! Бажаємо залишатися такою ж впевненою у справах, бадьорою і активною у спорті. Нехай вдома Вас завжди оточують турботою, увагою та любов’ю. Хай доля буде прихильною до Вас і лише хороші новини приємно дивують. Нехай Вас оточують добрі, щирі люди, які будуть Вас цінувати і поважати. Обов’язково нехай в роботі буде натхнення і ентузіазм. Будьте сповнені творчих ідей, нових думок та відкриттів. Нехай Янгол охоронець повсякчас Вас оберігає. Здоров’я і злагоди вашій родині.