17 вересня - День рятівника України

Дата: 17.09.2023 08:25

Фото без описуВід імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!

Тисячі врятованих людських життів, ліквідованих пожеж, збережених для нашої держави матеріальних цінностей – це найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

Цілодобово підтримуючи бойову готовність до боротьби з незваним лихом, ви завжди готові допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Щиро дякуємо всім рятівникам за мужність, добросовісне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність запобігти надзвичайній ситуації.

Впевнені, що ваш високий професіоналізм, здатність приймати відповідальні рішення, людяність, знання і досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання завдань, що постають перед вами.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення мрій і бажань, якнайменше тривожних викликів.

Хай мир, добробут  і злагода панують у ваших оселях.