В Тульчинській міській раді розпочато роботу по формуванню проекту бюджету міської об‘єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Дата: 10.09.2018 09:29

З метою належної організації цього процесу розпорядженням міського голови затверджено План заходів щодо забезпечення складання проекту бюджету громади на 2019 рік та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди. Реалізація цих заходів має забезпечити своєчасне, повне та якісне складання проекту бюджету громади на 2019 рік та підвищити відповідальність усіх учасників бюджетного процесу за формування та виконання бюджету.

Складання проекту бюджету на 2019 рік має здійснюватися на підставі діючих положень бюджетно-податкового законодавства, а також з урахуванням засад та принципів формування бюджетів, які закладені в проекті Основних напрямків бюджетної політики на 2019-2021 роки, який схвалений розпорядженням Кабінету міністрів України від 18.04.2018 № 315-р.

Під час складання проекту місцевих бюджетів на 2019 рік в частині видатків слід врахувати ріст мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019 року на 12,1 відсотки і встановлення її в розмірі 4173 гривні та посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки – 1921 гривня. Прожитковий мінімум з 1 січня 2019 року становитиме 1853 гривні.

При розрахунку видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв у 2019-2021 роках слід враховувати збільшення обсягу коштів, які передбачені у бюджет поточного року зі змінами, в середньому на коефіцієнт 1,1.