30 серпня святкують День народження подружжя: Лілія Мельник - пенсіонер, колишній директор Будинку дітей та юнацтва, Анатолій Мельник - пенсіонер, колишній керівник дитячих гуртків Будинку дітей та юнацтва

Дата: 30.08.2018 08:26

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть щирі вітання із цим світлим днем. Бажаємо Вам здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії! Нехай в душі живе гармонія і Божа любов, нехай Господь благословляє Вас на мир і душевний спокій, радість і щастя!