25 вересня святкує свій День народження Бєланов Ігор Іванович - спортсмен, футболіст, «Золотий м’яч» (1986), володар Кубка кубків (1986), срібний призер Чемпіонату Європи (1988)

Дата: 25.09.2019 10:26

Шановний Ігоре Івановичу!

Від імені апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу Тульчинської міської ради та від себе особисто, прийміть щирі вітання із цим світлим днем. Бажаємо Вам здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії! Нехай в душі живе гармонія і Божа любов, нехай Господь благословляє Вас на мир і душевний спокій, радість і щастя!

З повагою, міський голова                                     Валерій Весняний