Свято Державного Прапора України та заходи до Дня Незалежності в с.Дранка та с.Суворовське

Дата: 23.08.2018 18:32

З нагоди Дня Державного Прапора України 23 серпня 2018 року в м. Тульчині відбулася урочиста церемонія підняття нашого синьо-жовтого стягу на площі Героїв Майдану перед адміністративним будинком райдержадміністрації та районної ради за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, депутата обласної ради Лариси Білозір, керівництва і працівників міської ради, державних службовців структурних підрозділів райдержадміністрації, представників підприємств, установ і організацій міста, широкої громадськості.

Учасників зібрання привітали зі святом В.Побережник, Л.Білозір. У мистецькій частині заходу взяли участь гурт «Брати», представники районного літературно-мистецького об’єднання «Оберіг».

Також заходи до Дня Незалежності України пройшли в с.Дранка та с.Суворовське Тульчинської ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)