Флешмоб до дня незалежності України

Дата: 23.08.2018 14:17

Саме у ці дні двадцять сім років тому сталася подія, яка назавжди змінила життя мільйонів громадян. Народилася нова молода держава – Україна. А наш народ став не просто свідком, а й творцем цієї великої історичної події.

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам справді є чим пишатися і про що згадати у ці визначні дні. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. Незалежність – це символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Так, 23 серпня 2018 року до Дня Незалежності України у відділах звернення громадян м. Тульчин та м. Немирів Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області працівниками управління було проведено флешмоб під гаслом «Омріяна країна». По завершенні  флешмобу та трансляції презентаційних матеріалів управління до Дня Незалежності України, керівники управління привітали присутніх з національним святом та побажали   міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту.