Зустріч з ветеранами афганської війни

Дата: 22.08.2018 14:01

З кожним роком час віддаляє нас від страшних подій в Афганістані, де тисячі українських воїнів – миротворців з честю виконали свій військовий обов’язок, залишившись вірними присязі.

Напередодні державного свята Дня Незалежності України відбулася зустріч з  ветеранами афганської війни міста Тульчина та району, яку провела  головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Світлана Яценко.

Спеціаліст управління роз’яснила присутнім новації пенсійного законодавства, уважно розглянула аспекти, що безпосередньо стосуються учасників бойових дій – воїнів-афганців, розповіла про умови дострокового виходу на пенсію, про документи, необхідні  для її оформлення, про визначення розміру пенсії за віком, про пільги щодо обчислення стажу, надбавки та підвищення до пенсії.

Фахівець фонду розповіла про можливості отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення за переваги веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, та отримання інформації за допомогою СМС –інформування, а також про модернізований пенсійний документ - електронне пенсійне посвідчення, як  сучасний технологічний багатофункціональний інструмент.

Зустріч пройшла в діловій обстановці, було багато запитань, на які були надані чіткі та вичерпні відповіді.