Делегація з Швейцарії у Тиманівці

Дата: 09.08.2018 16:38

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису У Тульчинській міській ОТГ є культурна родзинка – село Тиманівка. Це єдине  село в Україні, де функціонує три музеї: художній музей ім. Т. Г. Шевченка, музей історії села і музей О. В. Суворова. У останнього відвідувачів найбільше.

Меценат Борис Мойсейович Поляков приклав чимало зусиль, щоб підтримати діяльність музею відомого полководця. В черговий раз, 8 серпня, він завітав до Тиманівки разом з делегацією із Швейцарії. Членів громадської організації, яка займається вивченням шляхів О. В. Суворова, зустріли представники міської та районної ради короваєм і піснями. Під час візиту, згадали історію перебування Олександра Васильовича у Тиманівці, провели екскурсію по музею. Оскільки швейцарці, палкі шанувальники Суворова, з цікавістю розглядали експонати та слухали екскурсовода Світлану Сівак. Після екскурсії  гості скуштували смачної тиманівської каші.

Тож запрошуємо туристів, любителів історичних подій та шанувальників видатного О. В. Суворова відвідати село Тиманівку.