30 липня 2018 року, славну ювілейну дату – 100–річчя від Дня народження відзначила Маріян Тетяна Онуфріївна, жителька с. Дранки

Дата: 31.07.2018 11:45

Фото без описуЗ цієї нагоди до ювілярки завітали: Поваляєва Алла Анатоліївна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Рупіна Любов Семенівна, директор Тульчинського міського територіального центру соціального обслуговування, Вігуржинська Анастасія Владиславівна, інспектор з питань добору довідкового та  інформаційного матеріалів для сайту  міської ради.

Родом іменинниця з села Красногірка Тростянецького району.

У с. Дранку, на батьківщину свого чоловіка, переїхала разом із родиною у 1946 році.

Тетяна Онуфріївна, упродовж свого довгого, плідного, героїчного та трагічного, як історична епоха, життєвого шляху зуміла гідно подолати перешкоди, вистояти перед труднощами, поставити міцно на ноги своїх дітей, передати мудрі настанови онукам. Чого тільки вартує самостійно виховати п’ятеро дітей.

На подвір’ї та оселі ювілярки було людно, гамірно, адже до бабусі зійшлася та з’їхалася вся родина – діти, онуки, правнуки та навіть пра-правнуки, соціальний працівник, сусіди.

Шановній Тетяні Онуфріївні та її родині всі щиро побажали міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, щоб вся сім’я як можна частіше збиралася разом. Нехай у домі панує благополуччя та достаток. Божої благодаті, родинного затишку, миру та всіх людських гараздів.