8 липня святкує свій день народження заслужений діяч мистецтв України, громадський діяч, митець, автор та режисер багатьох професійних мистецьких проектів, серед яких міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN – 2017 та ІІ міжнародний фестиваль OPERAFES

Дата: 08.07.2018 15:14

Шановний Павле Вікторовичу!

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження.

Хай мрії Ваші збуваються,

Починання зухвало тривають,

Нові ідеї до Вас знаходять шлях,

І нехай хвилинка буде відпочинку.

Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя , миру, злагоди,добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі, і на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод.

Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди, а кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

Бажаємо Вам нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній діяльності, а ваша творча енергія і організаторський талант, відданість справі і високий професіоналізм хай і надалі плідно слугують людству.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)