Урочистості з нагоди 22-ї річниці Конституції України

Дата: 27.06.2018 16:25

27 червня 2018 року в м. Тульчині відбулись районні урочистості з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції УкраїниФото без опису за участю Тульчинського міського голови Валерія Весняного, голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, голови районної ради Олексія Авраменка, керівників (представників) підприємств, установ, організацій району, громадських формувань, районних ЗМІ.

До присутніх у залі засідань адміністративного будинку з вітальним словом звернувся голова райдержадміністрації, який, зокрема, повідомив, що кавалером Ордену «За заслуги» ІІІ ступеня став наш земляк, голова районної громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля» Василь Грубий, а Почесною грамотою Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом» нагороджений лікар-хірург Тульчинської центральної районної лікарні, учасник Антитерористичної операції Олександр Герасимчук.

Керівники району та міста привітали присутніх з важливим державним святом, вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, міської ради ОТГ, грошові винагороди та букети квітів: директору Кирнасівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тетяні Дерун, начальнику сектору реагування патрульної поліції Тульчинського відділення Немирівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Сергію Капелюшному, начальнику районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Лідії Мишковській, учаснику Антитерористичної операції, військовослужбовець Збройних Сил України в зоні проведення Операції об’єднаних сил Валентину Пелиху (за його відсутності нагороду отримала дружина), Кирнасівському селищному голові Тамарі Процишиній, учителю історії і правознавства Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. №1 Ларисі Желюк, старості села Ганнопіль, Тульчинської об’єднаної територіальної громади Михайлові Цюпрі, депутату Тульчинської міської ради 7 скликання, директору КУ «Тульчинський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любові Рупіній, викладачу образотворчого мистецтва Тульчинської дитячої музичної школи Валентині Яцуляк, лікарю-хірургу Олександру Герасимчуку.

Для учасників заходу прозвучали тематичні вокальні номери у виконанні працівників Тульчинського районного будинку культури і юних, талановитих солістів.