«Маршрути успіху». Зупинка – Тульчинська міська ОТГ

Дата: 22.06.2018 12:21

Фото без опису

21 червня 2018 року, представники Вінницького РВ АМУ завітали з навчальним візитом до  Тульчинської міської ОТГ у рамках програми «Маршрути успіхів».  Спілкувалися на тему «Досвід  роботи виконавчих органів Тульчинської міської ради по вирішенню питань соціально-економічного розвитку в міській об’єднаній територіальній громаді» в рамках проекту ПУЛЬС.

Тульчинський міський голова Валерій Михайлович Весняний розповів присутнім про тонкощі процесу об’єднання громади та впровадження реформи децентралізації. Зазначив, яких успіхів досягла громада та з якими перешкодами довелося боротися.  Під час обговорення зупинилися на темі децентралізації освіти. Детальніше про це розповіла заступник міського голови Алла Анатолівна Поваляєва.

Крім того, начальник відділу економіки Наталія Гнатенко поділилась досвідом розробки стратегії розвитку до 2030 року. Саме в ній вказані напрями та пріоритети, за яким рухається Тульчинська ОТГ.

Учасники навчання мали змогу ознайомитись з  досвідом  роботи міської ради щодо поводження з ТПВ. Після чого гості відвідали мистецькі об’єкти арт-кварталу ім. Леонтовича. Далі  «Маршрут  успіху» Тульчинської ОТГ привів делегацію  до старостянського округу села Тиманівка, щоб продемонструвати  результати впровадження проектів по благоустрою території.

Відділ економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку

Фото без опису