Дата: 20.06.2018 11:36

Фото без опису

В Інтернет – центрі Тульчинської районної бібліотеки відбулася публічна дискусія на тему «Ресурси місцевого самоврядування для розвитку: як ідентифікувати свої ресурси і як їх оптимально використати?».

Захід відбувся в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування» (ПУЛЬС), переможцем якого стала тульчинська центральна районна бібліотека в складі команди (Тульчинська ЦРБ + Асоціація бібліотек Вінниччини).

Модератором заходу виступила Віра Вігуржинська, директор Тульчинської ЦБС, голова ГО «Світ інформації».

В дискусії взяли  участь Іннеса Боб, начальник відділу організаційно – кадрової роботи міської ради, Наталія Шмалюх , провідний спеціаліст фінансового управління міської ради, Катерина Третьякова, начальник відділу культури міської ради, Наталія Гнатенко, начальник відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку міської ради, Юрій Мартинчук, депутат міської  ОТГ, Людмила Захарчук, депутат міської ОТГ, Олександр Безбах, громадський діяч села Тиманівка .

Під час дискусії були обговорені наступні питання:

1. Фінансові ресурси Тульчинської ОТГ.
  2. Культурний ресурс-як основа стратегії розвитку малої території.
  3. Природні ресурси в селах Тульчинської ОТГ та їх використання для розвитку .
  4. Використання історичної спадщини для розвитку ОТГ.
  5. Туристичний потенціал міста та сіл ОТГ.
  6. Основні напрямки стратегії розвитку Тульчинської ОТГ.

В обговоренні взяли участь представники громадськості Олексій Нікітін, Світлана Лєбєдєва, Надія Белоус, Оксана Трембовецька та ін.

Наприкінці дискусії модератор запропонувала представникам місцевої влади та громадськості раз в два чи три місяці виносити у публічну площину новини і проекти, пов’язані з розвитком Тульчинської ОТГ та проводити в бібліотеці подібні заходи, щоб громадськість мала можливість знати про них.

Фото без опису