На базі Тульчинської станції юних натуралістів 6 червня проходив всеукраїнський семінар  - практикум  « СВІТ ТВОРЧОСТІ  - 2018»

Дата: 20.06.2018 10:30

Фото без опису

Учасники семінару – керівництво Вінницької обласної станції юних натуралістів (директор ОСЮН Драгомирецька О.А.),  Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  (директор  Вербицький В.В. – професор, доктор педагогічних наук), директори обласних еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, ЗМІ.

Тема семінару « Застосування інноваційних технологій у творчому розвитку особистості , як необхідної умови національного  - патріотичного виховання».

Згідно програми семінару з вступним словом виступили: Драгомирецька О.А. – директор Вінницької обласної станції юних натуралістів, Вербицький В.В. – директор НЕНЦУМ, голова Тульчинської міської ради Весняний В.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицан М.М.

Привітали учасників Всеукраїнського семінару народні та зразкові колективи художньої самодіяльності Будинку дітей та юнацтва(директор Бабенко О.В.) та вихованці СЮН (директор Мазур М.Л.).

Про діяльність станції юних натуралістів презентував директор СЮН Мазур М.Л. Підготовлені матеріали про Тульчинську станцію юних натуралістів  та сувеніри отримали учасники семінару( матеріали підготували Івасюк О.М. – керівник гуртка, Мазур М.Л. – директор СЮН).

Змістовно на високому рівні презентували учасники військово-патріотичного клубу « Десантник» Богданівської ЗШ І-ІІІ ст . ( директор Петрунько В.Г, керівник клубу Паладій О.В.).

Проведено майстер-класи : «Різьба по дереву» ( керівник Сташко М.Ю.) Суворовської ЗШ І-ІІІ ст. № 1, « Канзаші»  - вихованці СЮН ( керівник Мазур Л.В.), « Вироби з паперу» - вихованці СЮН ( керівник Братунь Н.Й.), юні вишивальниці Кинашівської ЗШ І-ІІІ ст. ( керівник Черниш Г.П.), гурток образотворчого мистецтва « Палітра» БДЮ 9 керівник Таратута Тетяна)., виставку творчих робіт вихованців станції юних натуралістів ( керівники Українець О.В., Мазур Л.В., Братунь Н.Й., Черниш Г.П., Олійник Г.В.)

Високо оцінили різноманітним видовим складом куточка живої природи, виставку методичних розробок педагогами станції юних натуралістів.

Для учасників семінару проведено на високому рівні екскурсію по Палацу Потоцьких( екскурсовод  - викладач училища культури Уманська Л.М., директор училища культури Трачук Л.Д.).

Директор ТСЮН       Мазур М.Л.

Фото без опису