СПОРТИВНІ НОВИНИ

Дата: 12.06.2018 11:57

П Р И Ш К І Л Ь Н І  Т А Б О Р И

4 червня 2018 року в м. Тульчині на базі Тульчинської ДЮСШ пройшли змагання з футболу для дітей пришкільних таборів міських шкіл. В змаганнях прийняли участь Тульчинська ЗШ№1 та Тульчинська ЗШ№3.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицан М.М. та директор Тульчинської ДЮСШ Чорній А.І нагородили переможців грамотами Тульчинської ДЮСШ.

Ф У Т Б О Л

7 червня 2018 року в м. Літин завершився  відкритий  чемпіонат  Вінницької області з футболу серед юнаків 2006 – 2007р.н., що проходив  в   4 етапи з фіналом. В чемпіонаті прийняли участь 20 кращих команд області цієї вікової групи: «Темп» Вінниця – 4команди, ДЮСШ Літин – 4 команди, ДЮСШ Калинівка - 4 команди , ДЮСШ Тульчин – 2команди, ДЮСШ Козятин – 2команди, ДЮСШ Жмеринка – 2 команди, ДЮСШ Хмільник – 2 команди.

Учасники були поділені на дві підгрупи – Група А( вища ліга ) та Група Б ( перша ліга ) по 10 команд в кожній.

Наш район був представлений 2 збірними командами Тульчинської ДЮСШ тренери – Мазур І.І. та Бєлік І.О., що відповідно потрапили за рейтингом  в групу А ( Бєлік І.О.)  і  групу Б ( Мазур І.І. ). За результатами ігор в групах наші команди зайняли такі місця – група А ( Бєлік І.О. ) – 9 ігор ( 6 перемог, 2 поразки, 1 нічія) – 3 місце, група Б ( Мазур І.І.) – 9 ігор ( 8 перемог, 1 нічія ) – 1 місце.

Обидві наші команди потрапили до фіналу, де зустрілися по 3 кращі команди кожної групи.

Підсумки чемпіонату такі – група А ( Бєлік І.О. ) – 3 місце, група Б ( Мазур І.І.) – 1 місце та звання Чемпіона області.

Вітаємо наших юних футболістів з першими успішними виступами в обласних змаганнях.

Дані змагання були підготовчим етапом до поїздки наших дітей на міжнародний турнір – DANA CUP 2018, що пройде  23 – 28 липня 2018 року в м. Йоррінг (Hojrring) Королівство Данія.

Бажаємо нашим юним футболістам вдалого виступу на міжнародному турнірі, в якому цього року прийме участь  1100 команд з 48 країн світу. Спортсмени дякують начальнику відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської  міської ради Митрицану М.М., заступнику начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської РДА Чепернатому С.В., директору Тульчинської ДЮСШ Чорнію А.І. за допомогу в організації поїздки дітей на змагання.

П Р И Ш К І Л Ь Н І  Т А Б О Р И.

8 червня 2018 року в м. Тульчині на базі Тульчинської ДЮСШ пройшли змагання з  легкої  атлетики  для дітей пришкільних таборів міських шкіл. В змаганнях прийняли участь Тульчинська ЗШ№1,  Тульчинська ЗШ№2  та Тульчинська ЗШ№3.

Переможці були нагороджені грамотами Тульчинської ДЮСШ , нагороджував  директор Тульчинської ДЮСШ Чорній А.І.