Тульчин сьогодні вдруге приймає свято музики й краси – великий оперний фестиваль #OperafestTulchyn

Дата: 09.06.2018 02:55

Фото без описуУ Тульчині на Вінниччині стартував вже другий Міжнародний оперний open air фестиваль. Відкривати урочисто захід прибув Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Зі всієї області та України люди з'їжджаються на мистецьку подію у районний центр Тульчин - тут вже лунає опера та лунатиме ще два дні і вдень, і вночі.

Вже традиційно на території фестивалю - чимало селфі-зон та арт-локацій.

На фестивалі безпечно: працюють слідчо-оперативні групи поліції, групи швидкого реагування, вибухотехніки, спецпризначенці, патрульні тощо. Усі місця, де проводяться заходи, обстежені вибухотехніками та кінологами.
На території палацу Потоцьких протягом наступних трьох днів лунатимуть світові оперні хіти.

У перший день на відвідувачів очікував цілий калейдоскоп світових хітів опери: "Севільський цирюльник", "Макбет", "Чарівна флейта", "Ксеркс", "Лакме" та "Кармен".
Слухати шедеври можна як у глядацькому секторі, так і в чималій зоні відпочинку, де пригощають смачними стравами.

О 22:00 на сцені показали оперу "Мазепа" Петра Чайковського, а опівночі на відвідувачів фестивалю переглянули вогняне шоу та першу україномовну постановку рок-опери "Ісус Христос - Суперзірка".

Джерело: Vinbazar.com

Фото - Анастасія Вігуржинська