Дата: 01.06.2018 14:24

Фото без опису

1 червня у місті Тульчині на площі  О.С. Пушкіна відбулися  святкові заходи  з нагоди  відзначення  Міжнародного дня захисту дітей ,за участі  Весняного В.М., голови  Тульчинської міської ради, Митрицана М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради, батьківської громадськості.

Розпочалося дійство  конкурсом малюнку на асфальті - «Моя країна - Україна!», організоване  Капелюшною О.П.,  директором  Тульчинського районного центру соціальних служб  для  сім’ї , дітей та молоді,   в  якому   взяли  участь всі бажаючі діти.  Члени журі визначили переможців та нагородили грамотами .

« Планета щасливого Дитинства» , під таким девізом Будинком дітей та юнацтва було проведено святковий концерт за участі  переможців Всеукраїнських , обласних та районних  оглядів аматорського мистецтва. Позашкільними закладами   організована  виставка роботи  гуртків  та   проведено  майстер-класи з«Різьблення по дереву» ТЦТТУМ (керівник Сташко М.Ю.),  « Фітодизайну» ТСЮН (керівник Мазур Л.В.) , Образотворчого   мистецтва»ТБДЮ ( керівник Таратута Т.О.).

Вихованцями  гуртка «Ракетомоделювання»РЦТТУМ    було запущено ракети.

Яскравою палітрою костюмів та різноманіттям хореографічних постановок вражали  :  Народний  танцювальний  колектив «Лілея», (керівник В.І.Джуринська),  Зразковий танцювальний  колектив «Імперія танцю» (керівник О.М. Бегаль), Зразкового ансамблю бального танцю «Елегія» (керівник С.А.Білик),  Зразковий вокальний ансамбль «Домісолька» (керівник В.І.Сліденко), танцювальний колектив «Радість» (керівник Н. В. Музаєва), Зразковий  танцювальний  колектив «Соте» Тульчинської ЗЗСО № 2 (керівник О.М. Бегаль)   та переможці районного   фестивалю учнівської та вчительської творчості  « Проліски надії -2018».

Усі на присутні могли  переглянути  показові виступи вихованців:  спортивно-туристичного   клубу «Сталкер» ( керівник Куценко І.П.) та  гуртка   важкої  атлетики ( керівник  Литвинов К.В.)

На святі були присутні біля 600 дітей . Всі учасники концертної програми від міської ради отримали сік  та від  депутата Вінницької обласної ради, Лариси Білозір сувеніри.