Підсумки конкурсу дитячого малюнку « Моє рідне місто» , який проходив з 3  по 25 квітня 2018 року в рамках проекту - переможця  «Леонтович Арт -квартал»

Дата: 16.05.2018 09:48

Справжнє свято талантів відбулося 14 травня у Тульчинському Будинку дітей та юнацтва.

Тут  підводилися підсумки конкурсу дитячого малюнку « Моє рідне місто» , який проходив з 3  по 25 квітня 2018 року в рамках проекту - переможця  «Леонтович Арт -квартал»   за розпорядженням  міського голови Весняного Валерія Михайловича та за сприяння  депутата  Вінницької обласної ради,  голови благодійного фонду «Допомога  онкохворим дітям», голови громадської організації «Життя та розвиток громад» - Лариси Білозір.

На конкурс учасниками було представлено біля 70 робіт.

Присутніх свята привітав міський голова Валерій Весняний . Депутат обласної ради Лариса Білозір  усіх конкурсантів відзначила подарунками.

Переможцями конкурсу стали :

І місце – за роботу «Тульчин-місто –герой» отримала  учениця Тульчинської дитячої музичної школи -  Безп’ятчук Ліза.

ІІ місце – за роботу  «У своїх мріях бачу місто , що величчю своєю надихає нас»  отримала  учениця Тульчинської  дитячої музичної школи – Межова Валерія.

ІІІ місце – за роботу «Кольорова мрія Тульчина» отримала учениця Тульчинської  дитячої музичної школи – Уманець Аліна

Яскравими запальними танцями  й піснями присутніх на святі привітали вихованці творчих колективів  Тульчинського Будинку дітей та юнацтва :

Народний танцювальний колектив «Лілея» (кер. В.Джуринська)  , Зразковий ансамбль бального танцю «Елегія» ( кер. С.Білик) , Зразковий танцювальний колектив «Імперія танцю» ( кер.О.Бегаль), Зразковий вокальний ансамбль «Домісолька» ( кер.В.Сліденко).

Відому мелодію М.Леотовича  «Щедрик» майстерно  виконали учасники Зразкового ансамблю гітаристів «Новий день» ( кер. Т.Гаврилишина) ДМШ.

Святковий тон зустрічі надавав ведучий Богдан Якубовський .

Дитячі роботи , які були представлені  на конкурс, по праву,  вже можна вважати   безцінними , адже юні художники вклали у них всю свою душу ,  свою безмежну любов  , своє прагнення зробити наше місто ще кращим і привабливішим, запрограмувавши у малюнках  фарбами і пензлем рідному місту неповторність , розбудову і процвітання.