Дата: 11.05.2018 14:49
Кількість переглядів: 657

Фото без опису

З М І Ш А Н І        Є Д И Н О Б О Р С Т В А

5-6 травня у с.Підгірці Київської області відбувся Чемпіонат України з Бойового самбо, який зібрав більше 300 учасників з різних областей України.

Двоє спортсменів Спортивного клубу «Гепард» у складі збірної Вінницької області представили нашу громаду на Чемпіонаті, та здобули призові місця.

Срібним призером Чемпіонату України у віковій групі 11-12 років до 36 кг став Очеретний Ростислав.

Бронзовим призером Чемпіонату України у віковій групі 13-14 років до 36 кг став Бойчук Володимир.

Своїми перемогами крім нагород хлопці здобули право на участь у Чемпіонаті Європи з даного виду спорту, що пройде наприкінці літа у Польщі.

Вітаємо хлопців з вдалим виступом на Чемпіонаті України.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

З М І Ш А Н І          Є Д И Н О Б О Р С Т В А

28 квітня в м.Коростишен  Житомирської області відбувся відкритий дитячий турнір з ММА, де було представлено близько 120 спортсменів.

Від м.Тульчин в змаганнях прийняли участь 20 наймолодших учасників спортивного клубу «Гепард» віком від 6 до 10 років.

В напруженій боротьбі наші бійці здобули 20 нагород, серед яких 7 золотих, 4 срібні та 9 бронзових медалей.

Також троє наших спортсменів отримали окремі нагороди за кращу техніку бою.

В командному заліку наша команда зайняла 2 командне місце .

В цей самий день п'ять спортсменів старших вікових груп від СК «Гепард» прийняли участь у Відкритому турнірі з ММА, що пройшов у м.Бар Вінницької області. Троє хлопців здобули дострокові перемоги.

Вітаємо команду з перемогами.

Фото без опису Фото без опису

Ф У Т Б О Л

1 травня 2018 року в м. Ладижин  пройшов  турнір з футболу серед юнаків 2003р.н., присвячений воїнам ЗСУ, що загинули в АТО. Серед команд, які були запрошені, була збірна команда Тульчинської ДЮСШ (тренера Бєлік І.О., Мазур І.І.).

Результати турніру такі:

1місце – ДЮСШ Тульчин;

2 місце – ДЮСШ Бершадь;

3 місце – ДЮСШ Ладижин;

4 місце – ДЮСШ Тростянець.

Наші чемпіони були нагороджені кубком, медалями та грамотами від організаторів турніру. Кращим воротарем турніру було визнано вихованця ДЮСШ Мельника Романа, кращим гравцем турніру було визнано Чепернатого Владислава. Дякуємо дітям району за гарну та змістовну гру, за характер та за волю до перемоги.

Л Е Г К А       А Т Л Е Т И К А

27 квітня 2018 року на базі спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ пройшли змагання – з Легкої Атлетики, з програми  районної  Спартакіади школярів серед ЗШ 1-3ст.(1група),  в яких прийняли участь 6 шкільних  команд.

Чемпіоном та призерами спартакіади стали команди :

1. м. Тульчинська ЗШ №2 – вчитель Білобаба Н.В.;
  2. м. Кирнасівська  ЗШ – вчитель Парубок Г.Д.;
  3. м. Тульчинська ЗШ№1 – вчитель Романенко І.М.;

Л Е Г К А     А Т Л Е Т И К А

27  квітня 2018 року  на базі спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ пройшли змагання – з легкої атлетики, з програми районної Спартакіади школярів серед ЗШ 1-3ст.(2 група), в яких прийняли участь 13 шкільних  команд.