Мешканці тульчинщини спрямували на соціальні потреби майже 45 мільйонів гривень

Дата: 10.05.2018 16:13

Протягом чотирьох місяців цього року платники району  сплатили понад 44,8 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Зокрема, у квітні сума надходжень ЄСВ склала понад 11,8 млн грн.

Звертаємо увагу, що з 01.01.2018 ФОП звільняються від сплати єдиного внеску за себе, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст.26 Закону №1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками ЄСВ виключно за умови їх добровільної участі у системі (тобто при поданні звіту).

Нагадуємо, що з 01.01.2018 змінено розмір мінімального страхового внеску для платників єдиного податку першої групи. Відтепер сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску (819,06 грн).