Урочистості та тематична концертна програма «Пам’ять та примирення. У Європі буяє весна»

Дата: 10.05.2018 09:25

Фото без опису8 травня 2018 року з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Тульчинському РБК відбувся тематичний концерт «Пам’ять та примирення. У Європі буяє весна» за участю майстрів мистецтв міста і району.

На великому екрані демонструвалися ряд фото відвідання керівництвом району та міста ветеранів Другої світової війни з врученням їм почесних грамот та грошових винагород у зв’язку зі станом здоров’я цих поважних жителів району. Програма концерту була насичена гарними музичними, вокальними, хореографічними та поетичними творами, цікавою театралізацією ліричного і патріотичного спрямування. До глядачів у залі з вітальним словом звернулися Тульчинський міський голова Валерій Весняний, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, заступник голови районної ради Надія Григорьєва та депутат Вінницької обласної ради, голова ГО "Життя та розвиток громад" Лариса Білозір .

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, захисників територіальної цілісності та незалежності нашої держави 2014-2018 років. Кадети Тульчинської загальноосвітньої школи – інтернату – ліцею виконали почесну місію покладання корзин квітів до пам’ятного Стели Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан – учасників АТО на сході України, пам’ятного хреста на честь борців за волю України, Меморіалу слави, братської могили загиблих воїнів Другої світової війни.