24 квітня  2018 року о 15.00  відбудуться громадські слухання щодо будівництва опалювального пункту  для  ЗЗСО І-ІІ ступенів по вул 1 Травня, 40 в с. Одаї Тульчинського району Вінницької області.

Дата: 11.04.2018 15:54

Шановні жителі об’єднаної  громади!

Місце проведення:     с. Одаї  вул. 1 Травня,  40 (приміщення школи).

На громадські слухання запрошуються жителі Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, керівники органів самоорганізації населення, керівники підприємств, установ, організацій, діяльність яких пов’язана з питанням, що обговорюються.

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради