До уваги фізичних  та юридичних осіб Тульчинської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 04.04.2018 12:47

Фото без опису

Тульчинська міська рада повідомляє, що Фондом державного майна України затверджено перелік державного майна, яке згідно чинного законодавства підлягає передачі в оренду та приватизації у 2018 році.

На території м. Тульчина знаходяться об’єкти, які увійшли до даного переліку, а саме:

- прохідна, адміністративний корпус, будівля колишнього клубу та резервуар (металева ємність), що розташовані у м. Тульчині по вул. Заводській, 2, та які у процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу ВАТ «Тульчинський консервний завод»;

- будівля їдальні, що розташована по вул. Пестеля, 65а, та яка у процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Тульчинське ПБМП №7», перебуває на позабалансовому рахунку ПВКП «Будівельник».

Зацікавлених осіб, щодо купівлі чи взяття в оренду вищезазначених об’єктів державної власності просимо звертатись до Тульчинської міської ради (відділ містобудування, архітектури, ЖКГ, благоустрою та комунальної власності) або до регіонального відділення ФДМУ по Вінницькій області (м. Вінниця, вул. Гоголя,10).