Конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто"

Дата: 30.03.2018 16:54
Кількість переглядів: 2014

Конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто", за сприяння Лариси Миколаївни Білозір - депутата Вінницької обласної ради, голови ГО "Життя та розвиток громад"

Положення про міський конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто"

ГО «Життя та розвиток громад»,  депутат Вінницької обласної ради Лариса Миколаївна Білозір, Тульчинська міська рада, з метою пропаганди історико-культурної спадщини та сьогодення українських міст, виховання патріотизму підростаючого покоління через любов до малої батьківщини - рідного міста, селища, села та людей, які в них живуть, проводить конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто».

Мета проведення конкурсу

•     сприяння формуванню патріотичного ставлення дітей до своєї Батьківщини;

•     вивчення дітьми історії, культури та традицій свого міста;

•     надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності.

Засновник конкурсу

• ГО «Життя та розвиток громад» та депутат обласної ради Лариса Миколаївна Білозір
  • Тульчинська міська рада
  • Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради

Інформаційне забезпечення

Здійснюється місцевими засобами масової інформації

Умови проведення конкурсу

Участь у конкурсі можуть брати діти середнього та старшого шкільного віку.

Перед юними художниками постає завдання за допомогою аркуша паперу,  олівця, фарб розповісти про своє рідне місто, відобразивши у роботах найулюбленіші куточки, відомі історичні чи архітектурні пам'ятки, минуле, сучасне та майбутнє міста тощо.

Роботи мають відповідати таким вимогам:

1.      Розмір малюнка може мати форму А-3, А-4.

2.      На конкурс представляються індивідуальні та колективні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці.

3. На зворотньому боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити (українською мовою):

•  назва роботи, техніка виконання;

•  прізвище, повне ім'я, по-батькові та вік автора роботи;

•  назва навчального закладу, контактний телефон.

4. Критерії оцінки дитячих робіт:

•  творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо);

•  повнота розкриття запропонованої теми;

•  рівень володіння технікою виконання, матеріалом;

•  охайність роботи.

5. Надіслані малюнки не оформлюються рамкою, паспарту, наклейками, надписами на роботі та інше.

6. Конкурсні малюнки авторам не повертаються і рецензії на них не видаються.

Термін проведення: Конкурс проводитиметься з 3 до 25 квітня 2018 року. Малюнки із закладів освіти ОТГ направляються до відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради до 20.04.2018 року.

Функції журі:

•     сприяє залученню спонсорів та формуванню призового фонду;

•     визначає та оголошує переможців;

•     має право додатково заохочувати інших учасників конкурсу;

•     проводить нагородження переможців.

Склад журі:

Голова журі :

• Білозір Л.М., депутат Вінницької обласної ради , голова ГО «За життя та розвиток громад»

Співголови журі:

• Никитюк О.А.,  ГО «Лабораторія актуальної творчості», творчий куратор «Леонтович Арт-квартал»
  • Зорик Г.І. , Заслужений художник України, викладач Тульчинського училища культури

Члени журі:

• Матковська І.А., виконавчий директор «Леонтович Арт-квартал»
  • Поваляєва А.А., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  • Третьякова К.В.,  начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради
  • Яцуляк В.М., викладач образотворчого мистецтва Тульчинської дитячої музичної школи

Нагородження переможців

Нагородження переможців цінними призами та подарунками відбудеться з 27 по 30 квітня 2018 року.