Дата: 30.03.2018 08:15

Фото без опису

Відповідно до рішення 22 сесії 7 скликання Тульчинської міської ради від 27 березня 2018 року №856 «Про внесення змін до рішення 46 сесії Тульчинської міської ради від 28.03.2014 року №1187 зі змінами «Про будівництво пам’ятника Небесної Сотні на площі Героїв Майдану в місті Тульчині», Тульчинська міська рада оголошує відкритий конкурс кращого ескізного проекту пам’ятника борцям за незалежність України на площі Суворова (навпроти пам’ятного знаку Небесній Сотні) в місті Тульчині.

До участі у відкритому конкурсі запрошуються фахівці та авторські колективи з конкурсними проектами, що відповідають умовам конкурсу.

Умови конкурсу

кращого ескізного проекту пам’ятника борцям за незалежність України на площі Суворова (навпроти пам’ятного знаку Небесній Сотні ) у місті Тульчині

мета:

•  для увічнення пам’яті загиблих Героїв Євромайдану (Небесної Сотні) у м. Києві та учасників АТО;
  • розкрити в повному обсязі суть трагедiї та бути зрозумiлим широкому колу людей.

завдання:

• розробка ескізного проекту пам’ятника борцям за незалежність України  з благоустроєм  площі Суворова (навпроти пам’ятного знаку Небесній Сотні ) у місті Тульчині;
  • проектування пам’ятника з урахуванням існуючої містобудівної ситуації з відповідним благоустроєм площі;
  • врахування соціальної значимості монументу і його функціональність.

ескізним проектом необхідно передбачити:

- виразне образно–пластичне вирішення пам’ятника відповідно до його ідеї

та змісту;

- раціональне використання земельної ділянки;

- містобудівний аналіз розміщення пам’ятника;

- композиційну узгодженість з існуючими пам’ятками культурної спадщини

з урахуванням містобудівного значення місця розташування пам’ятника;

-об’ємно–просторове і архітектурно–планувальне рішення, урахувавши

масштаби і характер довкілля;

-проведення комплексного благоустрою території навколо пам’ятника.

Пам’ятник має бути споруджений з довговічних матеріалів.

склад ескізного проекту пам’ятника:

Ескізний проект повинен бути виконаний в інформаційно доступній формі для розкриття ідейного змісту  образу пам’ятника.

• ситуаційний план М 1: 2000
  • схема-генплану (в межах ареалу впливу пам’ятника і площі) М 1: 500;
  • плани, фасади, розрізи М 1:100:
  • макет пам’ятника М  1:10 (1:20, 1:50)
  • ілюстративні матеріали (в довільній формі)
  • пояснювальна записка (до двох сторінок формату А-4) з орієнтовним кошторисом витрат на спорудження і встановлення пам’ятника та облаштування прилеглої території.

До участі у відкритому конкурсі запрошуються фахівці та авторські колективи, які подали на конкурс проекти, що відповідають його умовам.

Реєстрація учасників конкурсу та видача конкурсної документації (умов конкурсу; ситуаційної схеми у масштабі 1: 2000; топоплану  місця розташування площі і пам’ятника з нанесеними  інженерними мережами у масштабі 1: 500) проводиться після опублікованого оголошення конкурсу в газеті «Тульчинський край» за адресою: м. Тульчин вул. Миколи Леонтовича,1, каб. 103, контактний тел.. 2-28-79 з 08-00 до 17-00 щоденно (крім суботи та неділі)

Графічні матеріали подаються на планшетах не менше формату А-2 загальною площею не більше 2м2 (окрім макетів та моделей)

Тривалість проведення конкурсу один місяць з дня опублікування про оголошення конкурсу в  засобах масової інформації.

Підсумки конкурсу підводяться після вказаного терміну та попереднього розгляду конкурсної комісію з додатковим повідомлення в засобах масової інформації

Перед прийняттям остаточного рішення конкурсна комісія враховує результати опитування громадської думки щодо представлених ескізних проектів.

За результатами конкурсу конкурсна комісія відбирає найкращу проектну пропозицію.

Для визначення найкращої пропозиції встановлюється премія в розмірі 5000 тис. грн.

Переможець конкурсу отримує переважне право на подальшу реалізацію проекту.