ОХОРОНА ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

Дата: 28.03.2018 12:08

Фото без опису

21 березня 2018 року на базі НВК ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 3 відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих колективів(агітбригад) екологічної просвіти « Земля наш спільний дім» на тему « Охорона та збереження природних ресурсів».В цьому конкурсі взяли участь учнівські колективи з 19 закладів освіти.

Переможцями стали учнівські агітбригади, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до Положення. Це екологічні агітбригади Кирнасівської ЗШ І-ІІ ст.і Тульчинської ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 2.

ІІ місце отримали : Суворовська ЗЗСО І-ІІІ ст.,Михайлівська ЗЗСО І-ІІ ст., НВК ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 3-гімназія.

ІІІ місце – Заозерненська ЗЗСО І-ІІІ ст.,Ганнопільська ЗЗСО І-ІІІ ст.,Клебанська ЗЗСО І-ІІІ ст.,Кинашівська ЗЗСО І-ІІІ ст.,Тульчинська ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 1, Печерська ЗЗСО І-ІІІ ст., Холодівська ЗЗСО І-ІІ ст.

22 березня 2018 року на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів відбуся обласний етап конкурсу, в якому взяли участь Учнівські колективи з 19 районів. Наш район представляли екологічні агітбригади Кирнасівської ЗЗСО І-ІІ ст. « Зелений дивограй» і Тульчинської ЗЗСО І-ІІІ ст № 2 « Тера-НОВА» Екологічна агітбригада Кирнасівської ЗЗСО І-ІІ ст. отримала ІІ місце, а Тульчинської ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 2 – ІІІ місце.

Учасники конкурсу дякують начальнику  відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицану М.М. за організацію поїздки переможців районного етапу  для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу, а також директору НВК ЗЗСО І-ІІІ ст.№ 3 Швецю В.І. за надання приміщення для проведення Конкурсу.

Фото без опису