04.01.2018р. відбулася нарада з питань планування роботи виконавчих органів ради, відзначення на території громади знаменних та пам’ятних дат.

Дата: 04.01.2018 15:51

04.01.2018р. відбулася нарада під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Поваляєвої А.А. за участі начальника загального відділу Кубик Т.О., начальника відділу організаційно-кадрової роботи Боб І.М., начальника відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями і дітьми Грущанського В.О., начальника відділу освіти, молоді та спорту Митрицана М.М., заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту Кошелап С.В., начальника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Третьякової К.В.

На засіданні розглядалися питання планування роботи виконавчих органів ради, відзначення на території громади знаменних та пам’ятних дат.