Пенсійний фонд України інформує

Дата: 26.06.2017 15:49

Фото без опису

Одним із основних завдань, які поставлені перед органами Пенсійного фонду України, є підвищення якості обслуговування громадян. Виходячи з цього, Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду Вінницької області постійно працює у напрямку удосконалення роботи по забезпеченню вільного доступу громадян до об’єктивної і своєчасної інформації стосовно пенсійного забезпечення.

Так, 23 червня 2017 відбулася зустріч в Тульчинському районному центрі ПМСД. Під час зустрічі заступник начальника управління А.Авраменко надала  роз’яснення пенсійного законодавства: зокрема Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та про особливості зміни в пенсійному забезпечені пов’язані з пенсійною реформою яка очікується з жовтня 2017 року.

Також заступник наголосила на можливості отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення за допомогою Skype-зв'язок та за переваги веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України .

Учасники зустрічей мали можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.