Дата: 30.01.2018 15:45

29 січня 2018 року, славну ювілейну дату – 90–річчя від Дня народження відзначила Желюк Ніна Петрівна, жителька с. Тиманівки, учасник Другої світової війни, ветеран праці.

У цей святковий день до ювілярки завітали: Поваляєва Алла  Анатоліївна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Косенко Леся Вікторівна, керуюча справами виконавчого комітету, Вігуржинська Анастасія Владиславівна, інспектор з питань добору довідкового та  інформаційного матеріалів для сайту  міської ради, які щиро побажали Ніні Петрівні міцного здоров’я, Божої благодаті, родинного затишку, миру та всіх людських гараздів.