офіційний сайт

9 березня святкують свій День народження Грущанський Вадим Олександрович - начальник відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями і дітьми та Широков Валерій Володимирович - провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаємо веселощів, смаку до життя, приємних дрібниць, яскравих моментів, здійснення мрій, успіху в справах і починаннях, успіхів у всьому. Нехай в цей день настрій буде безтурботним і сонячним, як теплий весняний день! А проблеми і неприємності назавжди підуть з життєвого шляху… А в честь світлого свята хай здійсниться найпотаємніше бажання. Щастя, любові і розуміння з близькими.