"Проліски надії - 2018"

Дата: 16.03.2018 15:38

Фото без опису

З метою   формування у дітей та учнівської молоді високої патріотичної свідомості, утвердження духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу та наслідування його традицій, розвитку українського мистецтва, популяризації національного надбання і кращих зразків світової класики,  підвищення художнього рівня виконавської майстерності творчих колективів, упродовж    січня - березня  2018 року, у закладах освіти Тульчинської міської ради було проведено фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2018».

Для участі в фестивалі були запрошені творчі колективи вчителів та учнів закладів освіти громади. Фестиваль проводився в три етапи:

• місцевий ( освітні заклади) - січень;
  • районний (відбірковий) – 5 березня;
  • зональний ( 15 березня).

Критерії оцінювання виступів : різножанровість репертуару (хоровий, сольний спів, фольклор, інструментальна музика, театральний, оригінальний жанри), масовість та рівень виконавської майстерності; артистизм та сценічна культура; використання засобів наочності та мультимедійних технологій; якість музичного супроводу.

Цьогорічна його тематика присвячена відзначення 100-річчя заснування позашкільної освіти в Україні.

У фестивалі взяли участь 23   колектива,  246  учасників: 219  вихованців та  35 педагогів  із 8 ЗЗСО, 1 ЗПО,  3 ЗДО .

15 березня 2018 року,  у приміщенні  Тульчинського РБК відбувся зональний фестиваль «Проліски надії – 2018». Представляли район у зазначеному  фестивалі учнівські та вчительські колективи закладів освіти: Тульчинського району, Тульчинської  та Шпиківської громад .

Заклади освіти Тульчинської міської ради  представляли наступні колективи:    Народний танцювальний колектив «Лілея» ТБДЮ (керівник В.Джуринська), Зразковий танцювальний колектив «Імперія танцю»ТБДЮ (керівник О.Бегаль), Зразковий танцювальний колектив «Соте» Тульчинської ЗШ І-ІІІст. №2 (керівник О.Бегаль), Зразковий ансамбль бального танцю «Елегія» ТБДЮ (керівник С.Білик), Зразковий  оркестр народних інструментів «Барвінок» ТБДЮ (керівник І.Марунько), Зразковий вокальний ансамбль «Домісолька» ТБДЮ (керівник В.Сліденко),зведений хор учнів, вчителів та батьків НВК ЗШ І-ІІІ ст. № 3-гімназіія м.Тульчина, дует Бондара Михайла та Кожухар Діани, учнів Тульчинської  ЗШ І-ІІІ ст.-ліцею ПВФП.

Учасники концерту продемонстрували високий професіоналізм, майстерність, творчість, та  приємно вразили   глядачів  і обласне журі зазначеного конкурсу.

Проліски надії і надалі процвітатимуть та будуть радувати своїми талантами.