Громадські слухання

Дата: 01.06.2017 15:31

Шановні мешканці Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади! Тульчинська міська рада повідомляє, що 09 червня 2017року о 16:00 год. в приміщенні районного будинку культури відбудуться громадські слухання, на обговорення виносяться такі питання:

1. Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Тульчинської міської ради (міста Тульчина, сіл Суворовське, селище Пестеля, сіл Тиманівка, Дранка, Одаї, Ганнопіль).

2. Про порядок здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг Тульчинською міською радою.

3. Про Статут Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади.

4. Про місцеві податки і збори на території Тульчинської міської ради (міста Тульчина, сіл Суворовське, селище Пестеля, сіл Тиманівка, Дранка, Одаї, Ганнопіль) у 2018 році.

На громадські слухання запрошуються члени Тульчинської міської територіальної громади, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, керівники органів самоорганізації населення, керівники підприємств, установ, організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються, голови вуличних та будинкових комітетів.