1 липня – День архітектури України

Дата: 30.06.2017 15:31

Шановні містобудівники та архітектори! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем архітектури України. Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди.

Ваша творча думка і талант відчутні кожній людині у повсякденному житті: у затишку й комфортності осель, у житлових комплексах, сучасних бізнесових центрах. Вони свідчать про вдале поєднання національної архітектури та світових стандартів у будівництві.

Ваш високий професіоналізм та творча праця стануть запорукою нових трудових звершень, які служитимуть і сучасникам, і прийдешнім поколінням, підкреслюватимуть самобутню красу і неповторність нашого рідного краю.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, наснаги та творчих успіхів задля розквіту нашої Батьківщини.

Міський голова                                                     Весняний В. М.