Тульчинський СК “Гепард” привіз перемогу з другого Міжнародного турніру козацького двобою

Дата: 21.02.2017 15:04

Фото без опису

Дійшов до завершення 2-й Міжнародний турнір з козацького двобою (розділ ММА ) який проходив в м. Луцьк. В змаганнях прийняло участь близько 200 спортсменів . Крім команд з України на турнір завітали бійці з Турції, Азербайджану, Литви та Білорусії.

СК " ГЕПАРД " виступив у складі 8 спортсменів, 6 з яких повернулись з нагородами.

ЧЕМПІОНАМИ ТУРНІРУ СТАЛИ :

ОЧЕРЕТНИЙ РОСТИСЛАВ (кат 10-12 р до 30 кг)  провів 3 напружених поєдинки, у фіналі зустрівся з спортсменом з Білорусії в якого також здобув перемогу.

ХАРЧЕНКО КОСТЯНТИН (кат 13-15р. понад 65кг) провів 3 поєдинки в яких достроково здобув перемогу

САКАЛ ВАДИМ ( кат понад 19 років до 61кг) за вихід у фінал переміг спортсмена з Турції. Фінальний поєдинок припав на спортсмена з Азербайджану, але у зв’язку з зняттям секундантом бійця з АZE, перемогу отримав наш спортсмен .

СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ СТАВ
ЧОБОТАР ДЕНИС (кат 12-15 р до 50 кг).

БРОНЗОВІ НАГОРОДИ ЗДОБУЛИ:
АНДРУЩЕНКО ВОЛОДИМИР ТА ОСИПЕНКО МИХАЙЛО .

ВІТАЄМО КОМАНДУ З ВДАЛИМ ВИСТУПОМ НА ТУРНІРІ.