Генії народжуються не випадково

Дата: 01.12.2017 14:42

Генії народжуються не випадково. В тому чи іншому регіоні нашої країни з’являються концентровані енергетичні яскраві душі – зірки з безмежним потенціалом духовності, культури, науки, які дають позитивний імпульс для розвитку суспільства, дають впевненість кожному із нас, що ми є нацією.

Одним із таких геніальних талантів, який об’єднав в собі дух українського народу є Микола Дмитрович Леонтович.

Так, пройшло 140 років від дня його народження. Та хоч і віддаляються в часі роки, його талант об’єднувати людей завдяки гармонії звуку, який проймає  душу і тіло, стає для нас все ближчим. Адже ми стаємо нацією.

Він, як індикатор нашого внутрішнього гармонійного розвитку, свободи, незалежності, вільної творчості. Хто вміє слухати його обробки українських народних пісень, той відчуває пульс  свого народу. Його біль та радість, тривогу та ритм борні за свою незалежність.

В Тульчині, начебто, непомітний, але такий величний є музей – квартира М.Д. Леонтовича. Стіни будівлі зберегли тепло та затишок оселі сім”ї  М. Леонтовича.

Для  М. Леонтовича не існувало років, що діляться на певні історичні періоди.

Він до них не пристосовувався. Він просто відчував дух народу в слові та пісні.

В музеї М. Леонтовича до 140 – річниці від дня народження організовується ряд заходів, а саме:

1-13 грудня  - тематичні екскурсії по експозиції меморіального  комплексу;

11 грудня 2017 року - захід: « На гостини до Леонтовича» - літературно – вокальна вечірка.

15.00 – для учнів та студентів;

17.00 – для шанувальників творчості М.Д.  Леонтовича.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до вивчення небуденної постаті М.Леонтовича.

В.О. директора краєзнавчого музею:                   Лукашенко С.І.

28.11.2017 року музей – квартиру М. Леонтовича відвідали викладачі – філологи шкіл району  -  учасники районного семінару з вивчення творчості та життєвого шляху М. Леонтовича.