На шляху до співпраці у сфері децентралізації

Дата: 25.10.2017 14:34

Фото без опису

24 жовтня 2017 року, секретар міської ради Трач О.М., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Поваляєва А.А., начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Третьякова К.В. взяли участь у семінарі «Нові ідеї. Креативні польські органи місцевого самоврядування для українських громад – самоврядна сфера в публічній дипломатії», що відбувся у м.Вінниці.

Одноденний семінар провели представники польських органів місцевого самоврядування, самоврядні експерти.  Мета проекту – популяризація нестандартних рішень у сфері децентралізації, які втілювалися у сільських та міських громадах Польщі після 1990 року.

Участь представників органів місцевого самоврядування Тульчинської об’єднаної територіальної громади стала доброю нагодою для обміну досвідом, отримання відповідей на актуальні питання щодо польського досвіду змін в громадах, проведення процесу ревіталізації, спільного  пошуку рецептів успіху на шляху до втілення реформ.

Тульчинська міська рада.