Засідання ініціативної групи з питань стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ОТГ

Дата: 20.03.2017 14:31

Фото без опису

На базі Тульчинської районної бібліотеки 20.03.2017 року відбулось засідання ініціативної групи з питань стратегічного планування та інвестиційного розвитку об'єднаної територіальної громади.

Під егідою відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради та за участі представників Громадської організації «Світ інформації», ВПУ-41, Тульчинського училища культури, Суворовської ЗШ І-ІІІ ступенів Суворовської селищної ради були розглянуті питання пошуку альтернативних шляхів фінансування для вирішення нагальних потреб. Одним із таких способів, є залучення додаткових коштів через участь у грантових програмах.

Були визначені ключові напрямки співпраці та заплановано проведення навчального семінару «Написання та реалізація грантових проектів для вирішення нагальних питань громади».