Всеукраїнські змагання в м.Тульчині з автомодельного спорту.

Дата: 30.03.2017 14:16

Фото без опису

26-28 березня в м.Тульчині відбулися Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщенні, молодші школярі). Змагання, які були організовані Українським державним центром позашкільної освіти, Вінницьким обласним центром технічної творчості учнівської молоді, проходили на базі Тульчинського районного центру науково-технічної творчості  учнівської молоді (директор Войтков В.А.).

На відкриття змагань завітали голова Тульчинської міської об’єднаної громади Весняний Валерій Михайлович, в.о. начальника районного відділу освіти Поваляєва Алла Анатоліївна, які з вітальним  словом звернулися до учасників Всеукраїнських змагань, команд із Волинської, Вінницької, Черкаської, Тернопільської областей.

Організатори змагань висловлюють щиру подяку міському голові Весняному Валерію Михайловичу та підприємцям, які допомогли  придбати  призи  та організувати харчування  учасникам змагань: Шванцу Петру Анатолійовичу, Кучеру Ігору Миколайовичу, Гайду Василю Дмитровичу, Шелестову Віктору Анатолійовичу, Крейчі Богдану Антонійовичу, директору Тульчинської СЗШ І-ІІІст. інтернату-ліцею Хлівнюку Миколі Миколайовичу, директору ВПУ-41 м.Тульчина Друм Тетяні Петрівні.

У змаганнях взяли участь 23 учасники із шести команд: Тернопільської обл., м. Луцька, м. Христинівки Черкаської обл., Волинської обл. та дві команди Тульчинського РЦНТТУМ. Упродовж трьох днів на кордодромі змагалися 48 моделей, створені руками юних автоконструкторів, які роблять ще перші, але вже впевнені кроки в конструюванні  кордових моделей.

На змаганнях було все:  хвилювання перед виступами, радість перемог і переживання невдач.

Вихованцями Тульчинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було встановлено чотири нові рекорди України для перегонів кордових моделей у приміщеннях: Любімовим Віталієм у класі Ел-К (контурна модель-копія автомобіля), Олійником Олександром у класі Ел-АЕРО (модель аеромобіля), Войтюк Іриною у класі Ел-Іграшка (вдосконалена модель іграшки) та Нетребою Нікітою у класі Ел-О (об’ємна модель).

Чемпіонами Всеукраїнських відкритих змагань на Кубок України з автомодельного спорту стали гуртківці Тульчинського РЦНТТУМ: Нетреба Нікіта, Любімов Віталій, Олійник Олександр, Войтюк Ірина, які набрали 332,9 балів і завоювали Кубок України (керівник Любімов Володимир Володимирович).

Друге місце здобула  ще одна команда Тульчинського РЦНТТУМ (керівник Войтюк Олексій Васильович),  результат – 310,4 балів.

Третє місце – команда з Тернопільської області,   результат-  303,6 балів.

Переможців нагородили медалями, дипломами й призами.  Цю почесну місію  виконали голова суддівської колегії Романенко Сергій Володимирович (представник Українського державного центру позашкільної освіти), методист відділу освіти Тульчинської райдержадміністрації Стовбчатий Володимир Федорович, які подякували організаторам змагань, та побажали  нових перемог на трасах  автомодельного спорту  усім учасникам.