Щира вдячність за підтримку та участь у відзначенні Дня міста!

Дата: 19.09.2017 14:12

Фото без опису

Жителі  Тульчинської міської об’єднаної територіальної  громади, 16-17  вересня 2017 року, відзначили 410 – ту  річницю  від Дня заснування міста Тульчина.   У рамках святкування відбулося покладання  квітів до  Стели пам’яті  Героїв Небесної Сотні та загиблих вінничан під час антитерористичної операції на Сході України, Меморіалу Слави, пам’ятників невідомому солдатові, Тарасу Григоровичу  Шевченкові. Покладання відбулося за участі міського голови Весняного В.М., секретаря міської ради Трач О.М., заступників міського голови Костюка І.І., Поваляєвої А.А., Бурдо Ю.А.

Традиційно відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед дітей 2004-2005 року народження, Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА. Зокрема, в урочистих заходах взяли участь кращі творчі колективи міста, Шпиківської громади, смт. Кирнасівки та гості Тульчинщини. На свято завітали представники органів державної влади: Коровій  В.В., голова Вінницької обласної  державної адміністрації, Спориш І.Д.,  депутат Верховної Ради України, Побережник В.І., перший заступник голови Тульчинської райдержадміністрації, Григорьєва  Н.І., заступник голови Тульчинської районної ради , Подолян В.В., голова районної громадської організації «Тульчинське земляцтво», шановані земляки – Заболотний Д.І., Херсонський Б.М., Городинський С.С., Фолюшняк Є.В., Зорик Г.І., Довгань С.М., Тарадайко Г.М., Прокопенко Л.С., Стовбчатий А.М., Козак Ю.В., Новіцький О.А., Бузік А.С. Канарський О. та гості Тульчинщини.

Влада громади дякує  генеральному спонсору ВП «Птахофабрика "Вінницький бройлер" приватного акціонерного товариства «Миронівський хлібопродукт», директорові Лещенку Ігорю Васильовичу, також  спонсорам: «ТЕРРА ФУД Девелопмент» - директор Вовківський Олександр Миколайович,ТОВ «Тульчинмя’со» - генеральний директор Войтович Віталій Тарасович,ВАТ «Тульчинський хлібокомбінат» -  Повх Леонід Іванович, депутат Вінницької  обласної ради, ПП «Тиманівський хліб» - Дудник Віктор Григорович,  Мензул Олександр Анатолійович, ТОВ «Вінницябуд» -  генеральний директор Гігінеішвілі Володимир Карлович,   ТЦ «Наш край» - директор Капула Григорій Іванович,  ТРК «Європейський» - директор Капула Сергій Іванович,   СТОВ «Авангард» - голова Трач Микола Миколайович с.Сільниця,   ПАТ «Дружба – ВМ» - голова Хворостовський  Валерій Миколайович» с. Шура-Копіївська.

Щиро дякуємо керівникам та педагогічним колективам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Бабенко О.В., Мазуру М.Л., Войткову В.А., Глухому В.П., Швецю В.І., директорам : Вищого професійного училища № 41 – Друм Т.П., Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ – Моркляку М.І., Комунального вищого навчального закладу «Тульчинське училище культури» - Трачуку  Л.Д., Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – ліцею – Хлівнюку М.М., Дитячої музичної школи – Левченку В.Ф. та всім учасникам, за змістовне проведення  заходів у рамках свята вулиці Миколи Леонтовича.

Висловлюємо щиру вдячність начальнику відділу культури та туризму Тульчинської районної державної адміністрації – Третьяковій К.В., начальнику відділу освіти Тульчинської районної державної адміністрації – Митрицану М.М., директору Тульчинського районного будинку культури – Пашкевич Н.В., директору ДЮСШ – Чорнію А.І., директору Комунального вищого навчального закладу «Тульчинське училище культури» - Трачуку  Л.Д.,   президенту СК «Гепард» - Соляру В.В., старостам населених пунктів Тульчинської громади: Лісецькому Б.І., Цюпрі М.В., Бомбелі Р.І., Вовк О.С., за організацію та проведення святкових урочистостей до Дня міста, Міжнародного традиційного турніру зі змішаних єдиноборств  ММА та Всеукраїнського турніру з футболу, виставки народної творчості.

Слова подяки  адресуємо Заслуженим артистам України – Городинському С.С., Ричку  О. А., молодіжному гурту з м. Києва – керівник -  Яковлєв О.,  всім організаторам та  учасникам,  за створення особливої атмосфери, святкового настрою під час проведення концертно – розважальної програми з нагоди 410 - річниці міста Тульчина.

З повагою, Тульчинський міський голова