Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 21.04.2017 13:58

Фото без опису

Керуючись ст.ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  від 11.09.2003 року № 1160-ІV, Закону України «Про публічні закупівлі», Порядками:

Функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 N 166; Розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.03.2016 № 477; Визначення предмета закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454; Здійснення допорогових закупівель, затвердженого Наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016   N 35,  Регламентом авторизованого електронного майданчика «Держзакупівлі.Онлайн», ст.ст.25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тульчинська міська рада повідомляє про  оприлюднення проекту рішення Тульчинської міської ради:

Про Порядок здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг Тульчинською міською радою

Розробником проекту вказаного рішення є Тульчинська міська рада, що знаходиться за адресою: вул. Миколи Леонтовича,1, м.Тульчин, Вінницька обл., 23600. тел. 04335 2-22-40, 04335 2-28-99, факс 04335 2-22-40.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу опубліковано на офіційному веб сайті Тульчинської міської ради в мережі інтернет: tulchynska.gromada.org.ua

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися постійними комісіями Тульчинської міської ради:

• (відповідальна особа   голова постійної комісії Костюк І.І.).

- з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі (відповідальна особа   голова постійної комісії Савишен Б.П..).

у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення за адресою : 23600, м.Тульчин, вул.Миколи  Леонтовича 1, каб.114, тел. 04335 2-28-99 (відповідальна особа – голова постійної комісії Костюк І.І.)