Вшановуємо пам'ять  композитора Миколи Дмитровича Леонтовича

Дата: 25.01.2018 13:05

Фото без опису

Січень місяць поряд із новорічно-різдвяними святами, колядками, щедрівками має ще й сумну  історію загибелі Миколи Леонтовича.

На думку спадає таке – пізнати глибину творчості  композитора ми, українці, зможемо лише тоді, коли пізнаємо себе, як повноцінну націю зі всіма історичними помилками, поразками та перемогами. Все закладено в нас.

В рамках вшанування пам’яті  геніального композитора  24 січня 2018 року  в музеї - квартирі М.Д. Леонтовича відбувся захід  «Життя, як спалах зірки». Науковий співробітник музею Порожна А.В. розповіла про життєвий та творчий шлях  композитора, а присутні подумки перенеслись в ті трагічні січневі  дні, коли загинув Микола Леонтович.

Учасниками заходу були 25  молодих директорів  шкіл Вінницької області під керівництвом Ковальчук В.І. – керівника кафедри Вінницької академії неперервної освіти.

Науковий співробітник Тульчинського краєзнавчого музею Порожна А.В.