До уваги жителів Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 02.03.2018 12:40

Проходить кампанія декларування отриманих доходів громадян за 2017 рік.

Жителям Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади необхідно звернутися в центр обслуговування платників (ЦОП) Тульчинського відділення Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області  за адресою:  м. Тульчин, вул. М.Леонтовича,51 для подання декларацій, які протягом 2017 року отримали дохід у вигляді:

-в результаті прийняття у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав (п.174.2.2. ст. 174 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року);

-дохід отриманий орендодавцем при наданні нерухомості в оренду(суборенду), якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб’єктом господарювання ( пп.170.1.5. п.170.1 ст. 170 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року);

-дохід, отриманий орендодавцем при наданні рухомого майна в оренду(суборенду), якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб’єктом господарювання ( пп.164.2.2. п.164.2 ст. 164 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року);

-доходи, отриманні від продажу власної сільськогосподарської продукції (доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих для ведення особистого селянського господарства, та/або земельні частки(паї), виділені в натурі (на місцевості) в розмір більше 2 гектарів( пп.165.1.24. п.165.1 ст. 165 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 року).

Тульчинська міська рада за дорученням Тульчинського відділення Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області