11 серпня 2017 року відбувся круглий стіл з тематики «Розвиток об’єднаних територіальних громад в умовах дефіциту ресурсів»

Дата: 14.08.2017 12:32

Фото без опису

Почесним учасником заходу був кандидат економічних наук, професор, член ГО «Тульчинське земляцтво» Стовпчатий Анатолій Миколайович, який поділився своїм баченням основних напрямків розвитку нашої новоствореної ОТГ. В плідній дискусії приймали участь міський голова Валерій Михайлович Весняний, представники сіл, що ввійшли до складу громади, члени громадських організацій, освітяни.

Ключовим питанням заходу було визначено стратегічну необхідність створення позитивного інвестиційного клімату та активна грантова діяльність громади у державних та іноземних конкурсах.

Учасники заходу були забезпечені інформаційним пакетом з теоретичними та практичними рекомендаціями.