Тульчин прийняв Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА, який був присвячений до Дня міста та 10-й річниці заснування СК «Гепард»

Дата: 27.09.2017 10:20

Фото без опису

16-17 вересня у нашому місті відбувся 10–й традиційний турнір зі змішаних єдиноборств ММА. Уже 10–й рік поспіль СК «Гепард» за підтримки Тульчинської міської ради проводить даний захід.

10-й ювілейний турнір набув статусу Міжнародного, адже до нашого міста завітали спортсмени з Білорусії (м. Брест) та Німеччини (м. Франкфурт). Крім вище вказаних команд до нас завітали також бійці з таких клубів як: СК «Воїн» м. Луцьк, СК «Січ» м. Вінниця, СК« Мангуст» м. Христинівка, СК «Легіон» м. Луцьк, СК «Козак» м. Погребище, Одеська обласна федерація ММА, СК «Прайд» м. Луцьк, СК «Легіон» Кіровоградської обл., Житомирська обласна федерація ММА, та СК «Гепард» м.Тульчин.

В загальному у турнірі прийняло участь близько 200 учасників віком від 10 до 17 років.

На урочистому відкритті турніру були присутні Тульчинський міський голова В. Весняний, Віце–президент федерації змішаних єдиноборств ММА України В. Муратов, духовний  наставник спортивного клубу «Гепард»  протоієрей о. Роман, які привітали усіх учасників з відкриттям турніру.

Турнір проходив у два дні, перший день в приміщенні спортивного комплексу ДЮСШ «Колос» відбулись попередні поєдинки серед старших вікових груп та фінальні зустрічі серед дітей.

Фінальна частина турніру включила в себе 20 поєдинків, які проходили на території спортивного комплексу ДЮСШ «Колос», на які прийшло подивитись чимало глядачів. П'ять фінальних поєдинків були титульними, на кону були пояси чемпіонів.

У п’яти титульних поєдинках, троє тульчинців, а саме Очеретний Ростислав, Харченко Костянтин та Коваль Владислав здобули перемоги та пояси чемпіонів.

В загальному бійці Тульчинського «Гепарда» здобули 10 нагород різного ґатунку. В командному заліку місця розподілилися таким чином:

1. Збірна Волинської області.

2. СК «Гепард» м. Тульчин.

3. СК «Бусідо» м. Брест.

Даний турнір відбувся за підтримки небайдужих людей, підприємств та організацій, які завжди дбають про розвиток дитячо-юнацького спорту, підтримують та піклуються про молоде підростаюче покоління та сильну націю.

Серед таких є: Тульчинська міська рада на чолі з міським головою В. Весняним, директор філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» О. Гуров, голова ГО «Тульчинське земляцтво» В. Подолян, магазин комп’ютерної техніки «Твій ПК» директор К. Дєдов, президент професійної ліги «ММА PRO UKRAINE» Г. Мурашковський, голова спілки воїнів-афганців Тульчинщини О. Гордійчук, приватні підприємці М. Лотиш та І. Щерб.

Дякуємо Всім за підтримку, розуміння та співпрацю….